Bolesti hlavy

>> 

Trpíte bolestmi hlavy?

Bolesti hlavy mohou mít řadu příčin. Od ztuhlé krční páteře, přes potravinovou alergii až po zahlenění dutin. Mechanické příčiny nejsnáze odstraníte pomocí odborné aromaterapeutické masáže. Také sami si můžete masírovat ztuhlá ramena a šíji směsí mandlového oleje s éterickými oleji. Do 50 ml rostlinného oleje přidejte po 10 kapkách máty peprné, levandule a pomeranče.

Pro úlevu od akutních potíží využijte směs éterických olejů z máty, levandule, citronu a majoránky, které využijte k inhalaci z aromalampy, difuzéru či inhalační tyčinky. Směs éterických olejů je zaměřená komplexně a působí na řadu potenciálních příčin bolestí hlavy. Díky svým zklidňujícím a analgetickým účinkům pomáhá nervovému zklidnění a zmírňuje stres, ulevuje při trávicích a žlučníkových obtížích či žaludeční neuróze, zmírňuje svalové spazmy v oblasti šíje a ramen. Naředěnou směs vetřete do spánků a šíje.

Abyste docílili co nejvýraznější úlevy, zaměřte se také na zlepšení pitného režimu, odlehčení stravy a dostatečný odpočinek.

DOPORUČUJEME:

SMĚS ÉTERICKÝCH OLEJŮ PÉČE PŘI MIGRÉNĚ

AROMA OLEJ MIGRÉNA

TĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ PÉČE PŘI MIGRÉNĚ