svatojánské slavnosti

Svatojánské slavnosti bylin jsou oslavou přírody a lidí, kteří se jedenkrát ročně setkávají a společně prožívají hezké okamžiky letního slunovratu.

POZVÁNKA NA SVATOJÁNSKÉ SLAVNOSTI BYLIN
ve Vlčí Hoře u Krásné Lípy

Dovolujeme si vás pozvat na Svatojánské slavnosti pořádané Vlčihorskou zahradou zs.. Jako již tradičně se slavnosti konají v období letního slunovratu, letos od 23.6. - 25.6. 2017.
Svatojánské slavnosti bylin jsou oslavou přírody a lidí, jenž se setkávají na tomto místě, a společně prožívají hezké okamžiky letního slunovratu. Proto i pro vás může být účast, vedle prodeje, i příjemným zážitkem.
Na Slavnostech podporujeme a upřednostňujeme regionální produkty, prvovýrobce a řemeslné dílny, jenž zapojí děti či dospělé návštěvníky do tvoření, a dají nahlédnout do profese, či řemesla. Je pro nás důležitý i vzhled stánků, které by měly ladit s okolím. Pro představu přikládáme odkaz na předchozí ročníky:
http://os.nobilis.cz/cz/4992-galerie-videa.html

 

Pozvánka a přihláška ke stažení ZDE.

 

Podmínky pro prodejce:

V případě zájmu o účast na Svatojánských slavnostech zašlete řádně vyplněnou závaznou přihlášku (e-mailem) do konce března 2017 s podrobným popisem Vašeho zboží, fotografie vítány. K Vaší účasti se vyjádříme začátkem dubna, teprve poté Vás vyzveme k platbě.


Cena za místo pro stánkaře je 600,- Kč + zapůjčení stánku 150,-Kč. Zapůjčení dřevěných stánků je omezeno a budou přiděleny dle pořadí došlých přihlášek.


Poplatek se vztahuje na prodej po celou dobu akce, nicméně hlavním prodejním dnem je sobota 24.6. 2017.


Chráněné dílny mají účast zdarma.

 

 Další informace k prodeji:
- Slavnosti začínají v pátek 23.6. 2017. I tento den je možný prodej od 17 hodin do setmění.
- V sobotu je třeba mít zboží a výrobky nachystány k prodeji od 9 hodin ráno, prodej potrvá do setmění, bez používání umělého osvětlení.
- V ceně za každý stánek jsou dvě vstupenky pro prodávající, přijedete-li s dalšími členy Vaší rodiny, či přáteli, tito platí jednotné vstupné, stejné jako ostatní návštěvníci, a to 150 Kč dospělí, 50 Kč děti, 300 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti). Vstupné se platí pouze v sobotu, v pátek je vstup volný.
- Možnost ubytování je v ubytovacích zařízeních v okolí Vlčí Hory viz. http://www.krasnalipa.cz/index.php?menu=32  nebo zdarma ve stanovém táboře v areálu Slavností.

Za Vlčihorskou zahradu zs. se vás těší
Irena Čiháková, tel. 773 111 904

 

přihláška ke stažení ZDE